• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Colin Mochrie  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  Teleturniej – specyficznie telewizyjny gatunek dziennikarski i typ telewizyjnego programu rozrywkowego. Polega na wykonywaniu przed kamerami przez uczestników (na ogół dobieranych na zasadzie otwartych eliminacji, choć czasem specjalnie zapraszanych do programu – wówczas są to z reguły osoby powszechnie znane) narzuconych im przez organizatora zadań, za co otrzymują – niekiedy bardzo wysokie – nagrody.Ryan Lee Stiles (ur. 22 kwietnia 1959 w Seattle) – nominowany do nagrody Emmy amerykański aktor i komik. Znany jest z improwizacji w programie Whose Line Is It Anyway? i serialu The Drew Carey Show.

  Colin Andrew Mochrie (ur. 30 listopada 1957) – szkocko-kanadyjski aktor i komik specjalizujący się w improwizacji.

  Spis treści

 • 1 Biografia
 • 2 Nagrody
 • 3 Życie prywatne
 • 4 Linki zewnętrzne


 • Podstrony: 1 [2] [3]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Bradley Ramone Sherwood (ur. 24 listopada 1964 w Chicago) – amerykański aktor, komik i prezenter. Pracował w branży rozrywkowej również jako scenarzysta i producent.
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  Habitat for Humanity to pozarządowa, chrześcijańska, ekumeniczna, nie nastawiona na dochód organizacja dobroczynna działająca w 100 krajach świata. Pomaga niezamożnym rodzinom w zdobyciu własnego mieszkania.
  American Broadcasting Company (krócej ABC lub ABC Network) − jedna z trzech głównych amerykańskich sieci telewizyjnych w USA, powstała w 1932 jako radio NBC Blue Network. Obecnie należy ona do The Walt Disney Company.
  Peter Graves (ur. 18 marca 1926 w Minneapolis, zm. 14 marca 2010 w Los Angeles, w stanie Kalifornia) – amerykański aktor filmowy i telewizyjny. Był najbardziej znany z roli w serialu "Mission: Impossible" (1967-1973). Jego bratem był aktor James Arness (ur. 1923- zm. 2011).
  The Drew Carey Show – amerykański sitcom. Fabuła przedstawia losy grupy przyjaciół: Drew, Lewisa, Oswalda i Kate. Akcja toczy się w Cleveland w stanie Ohio.
  Little Mosque on the Prairie - kanadyjski serial komediowy, którego akcja rozgrywa się w społeczności muzłumańskiej z fikcyjnego miasteczka Mercy, w prowincji Saskatchewan. Serial nawiązuje do serialu z "Domek na prerii" (Little House on the Prairie, 1974-1984).

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.075 sek.