City of York

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

York – dystrykt (unitary authority) w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire w Anglii.

Dunnington – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 7 km na wschód od miasta York i 279 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 3194 mieszkańców.Acaster Malbis – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 7 km na południe od miasta York i 274 km na północ od Londynu.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Haxby i York


 • Podstrony: 1 [2] [3]
  Warto wiedzieć że... beta

  Askham Richard – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 9 km na południowy zachód od miasta York i 278 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 273 mieszkańców.
  Upper Poppleton – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 6 km na północny zachód od miasta York i 283 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 1961 mieszkańców.
  Kexby – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 10 km na wschód od miasta York i 277 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 194 mieszkańców.
  Fulford – civil parish w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 3 km na południe od miasta York i 278 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2595 mieszkańców.
  Wheldrake – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 11 km na południowy wschód od miasta York i 271 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 1909 mieszkańców.
  Wigginton – wieś i civil parish w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 2 km na wschód od miasta York i 280 km na północ od Londynu. W 2011 roku civil parish liczyła 3610 mieszkańców. Wigginton jest wspomniana w Domesday Book (1086) jako Wichintun.
  Rawcliffe – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym North Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) York. Leży 4 km na północny zachód od miasta York i 283 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 5407 mieszkańców.

  Reklama