• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • City of Winchester

  Przeczytaj także...
  Shedfield – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 21 km na południowy wschód od miasta Winchester i 101 km na południowy zachód od Londynu. Miejscowość liczy 3914 mieszkańców.Itchen Valley – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 10 km na wschód od miasta Winchester i 92 km na południowy zachód od Londynu.
  Martyr Worthy – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 9 km na północny wschód od miasta Winchester i 92 km na południowy zachód od Londynu. Miejscowość liczy 110 mieszkańców.

  Winchesterdystrykt w hrabstwie Hampshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 116 595 mieszkańców.

  Hambledon – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 26 km na południowy wschód od miasta Winchester i 93 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 947 mieszkańców.Micheldever – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 13 km na północny wschód od miasta Winchester i 89 km na południowy zachód od Londynu. Miejscowość liczy 800 mieszkańców.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Bishop’s Waltham
 • New Alresford
 • Winchester
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Abbots Worthy, Abbotstone, Abbotts Barton, Avington, Badger Farm, Bar End, Beauworth, Bighton, Bishops Sutton, Boarhunt, Brockbridge, Cheriton, Chilcomb, Chilton Candover, Colden Common, Compton and Shawford, Corhampton, Crampmoor, Denmead, Droxford, East Stratton, Easton, Exton, Fisher’s Pond, Fobdown, Gundleton, Hambledon, Hursley, Itchen Abbas, Itchen Stoke, Itchen Valley, Kings Worthy, Knowle, Long Common, Martyr Worthy, Meonstoke, Micheldever, Morestead, Old Alresford, Oliver’s Battery, Otterbourne, Owslebury, Shedfield, Soberton, Southwick, Sparsholt, Sutton Scotney, Swanmore, Temple Valley, Tichborne, Twyford, Upham, Waltham Chase, Warnford, West Meon, West Stratton i Wickham.

  Twyford – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 7 km na południowy wschód od miasta Winchester i 99 km na południowy zachód od Londynu. Miejscowość liczy 1456 mieszkańców.Old Alresford – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 16 km na wschód od miasta Winchester i 86 km na południowy zachód od Londynu. Miejscowość liczy 599 mieszkańców.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Area: Winchester (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-04-24].
  Chilcomb – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 8 km na wschód od miasta Winchester i 95 km na południowy zachód od Londynu. Miejscowość liczy 90 mieszkańców.Bishops Sutton – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 18 km na wschód od miasta Winchester i 85 km na południowy zachód od Londynu. Miejscowość liczy 419 mieszkańców.
  Warto wiedzieć że... beta

  Corhampton – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 20 km na południowy wschód od miasta Winchester i 92 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 645 mieszkańców.
  Avington – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 10 km na wschód od miasta Winchester i 91 km na południowy zachód od Londynu.
  Crampmoor – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 10 km na południowy zachód od miasta Winchester i 109 km na południowy zachód od Londynu.
  Waltham Chase – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 20 km na południowy wschód od miasta Winchester i 98 km na południowy zachód od Londynu.
  Kings Worthy – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 7 km na północny wschód od miasta Winchester i 94 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 4000 mieszkańców.
  Meonstoke – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 21 km na południowy wschód od miasta Winchester i 92 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 645 mieszkańców.
  Tichborne – wieś w Anglii, w hrabstwie Hampshire, w dystrykcie Winchester. Leży 14 km na wschód od miasta Winchester i 89 km na południowy zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 168 mieszkańców.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.104 sek.