• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Christmas Without You


  UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH  Przeczytaj także...
  American Broadcasting Company (krócej ABC lub ABC Network) − jedna z trzech głównych amerykańskich sieci telewizyjnych w USA, powstała w 1932 jako radio NBC Blue Network. Obecnie należy ona do The Walt Disney Company.iTunes – program odtwarzający pliki dźwiękowe i wideo, produkowany i dystrybuowany przez Apple Inc. Oprogramowanie iTunes jest jedynym interfejsem sklepu muzycznego iTunes Store i zalecanym przez producenta oprogramowaniem do obsługi odtwarzacza iPod, smartfona iPhone oraz tabletu iPad (istnieje alternatywne oprogramowanie do innych systemów operacyjnych, np. GNUpod, GTKPod). Program jest darmowy i może być instalowany na systemach Windows i OS X, a wersje starsze niż 2.0.2 także na komputerach z Mac OS 9 i wcześniejszymi.
  Ryan Benjamin Tedder (ur. 26 czerwca 1979 w Tulsa, Oklahoma) – amerykański wokalista, producent, autor tekstów i kompozytor. Pisze i produkuje dla wielu różnych artystów, ale od 2007 jest najbardziej znany jako lider grupy OneRepublic.

  „Christmas Without You” – singel amerykańskiego zespołu pop-rockowego OneRepublic o tematyce bożonarodzeniowej. Autorami i producentami utworu są Ryan Tedder i Brent Kutzle. Piosenka znalazła się na albumie A Very Special Christmas 25th Anniversary obok świątecznych utworów innych artystów.

  OneRepublic – amerykański zespół pop-rockowy założony w Kolorado. Od lata 2006 roku, byli stale określani jako top wykonawcy na MySpace dzięki szerokiej działalności w środowisku internetowym. Zespół powstał w Colorado Springs z inicjatywy Ryana Teddera autora tekstów i producenta oraz jego licealnego kolegi Zacha Filkinsa. Obecnie grupa przeniosła się do Los Angeles. Po krótkim okresie w Columbia Records, grupa zmieniła wytwórnię na Interscope Records/Mosley Music Group i skończyła pracę nad debiutanckim albumem, którego producentem jest Greg Wells (Deftones, Mika, Pink). Krążek pt. "Dreaming out loud" został wydany pod koniec 2007 roku. Główny wokalista OneRepublic, Ryan Tedder, jest też autorem tekstów i producentem innych R&B, popowych i rockowych inwestycji. W zamian za współpracę z jego zespołem OneRepublic napisał i sponsorował singel Jennifer Lopez "Do it Well", napisał i sponsorował nowy singel Natashy Bedingfield "Love like This" (z Seanem Kingstonem), napisał i sponsorował pierwszy międzynarodowy singel Leony Lewis "Bleeding Love" oraz napisał tekst piosenki "He said She said" dla gwiazdy High School Musical Ashley Tisdale. Współpracował też z Paulem Oakenfoldem, Baby Bashem, i Chrisem Cornellem.Brent Kutzle (ur. 3 sierpnia 1985 w Newport Beach w Kalifornii) – amerykański muzyk, obecnie basista i wiolonczelista grupy OneRepublic. Pisał i wykonywał dla Vermeer, Augustine, Torrent, This Allure, Monarch, Venus Infers. Najbardziej znany jest z gry na gitarze basowej, ale gra również na wiolonczeli, perkusji, gitarze, pianinie oraz śpiewa.

  Wydanie i promocja singla[ | edytuj kod]

  Singel „Christmas Without You” został udostępniony na iTunes w dniu 21 listopada 2011 roku. Zdaniem członków zespołu tematykę utworu najlepiej oddaje okładka singla, która została zaprojektowana przez wokalistę zespołu, Ryana Teddera.

  Po raz pierwszy zespół zaprezentował utwór 1 grudnia 2011 roku podczas uroczystości National Christmas Tree Lighting 2011. Zespół wystąpił także 31 grudnia 2011 roku w telewizyjnym programie ABC Dick Clark's New Year's Rockin' Eve.

  Lista utworów[ | edytuj kod]

  Digital download

 • „Christmas Without You” – 3:17
 • Pozycje na listach[ | edytuj kod]

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.781 sek.