• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Cheshire East


  UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH  Przeczytaj także...
  Hassall Green – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. Leży 38 km na wschód od miasta Chester i 235 km na północny zachód od Londynu.Warmingham – wieś i civil parish w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. W 2011 roku civil parish liczyła 244 mieszkańców.
  Pott Shrigley – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. Leży 56 km na wschód od miasta Chester i 241 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 220 mieszkańców.

  Cheshire Eastdystrykt o statusie unitary authority w hrabstwie ceremonialnym Cheshire w Anglii.

  Sutton Lane Ends – osada w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. Leży 53 km na wschód od miasta Chester i 235 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2464 mieszkańców.North Rode – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. Leży 49 km na wschód od miasta Chester i 234 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 178 mieszkańców.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Alsager
 • Bollington
 • Congleton
 • Crewe
 • Knutsford
 • Macclesfield
 • Middlewich
 • Nantwich
 • Sandbach
 • Wilmslow
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Acton, Adlington, Agden, Alderley Edge, Alpraham, Arclid, Arclid Green, Arley Green, Arley, Arthill, Ashley, Aston by Budworth, Aston by Wrenbury, Aston juxta Mondrum, Audlem, Austerson, Baddiley, Baddington, Balterley Heath, Barnett Brook, Barrets Green, Barthomley, Basford, Batherton, Betchton, Bexton, Bickerton, Blakenhall, Bosley, Bradwall, Brereton, Bridgemere, Brindley, Broomedge, Broomhall Green, Buerton, Bulkeley, Bunbury, Burland, Calveley, Checkley cum Wrinehill, Chelford, Cholmondeley, Cholmondeston, Chorley (k. Macclesfield), Chorley (k. Nantwich), Chorlton, Church Lawton, Church Minshull, Coole Pilate, Cranage, Crewe Green, Dean Green, Disley, Dodcott cum Wilkesley, Doddington, Eaton, Edleston, Egerton, Elworth, Englesea-Brook, Faddiley, Gatley Green, Gawsworth, Goostrey, Great Warford, Handforth, Hankelow, Haslington, Hassall, Hassall Green, Hatherton, Haughton, Henbury, Henhull, High Legh, Higher Hurdsfield, Holmes Chapel, Hough, Hulme Walfield, Hunsterson, Hurleston, Kettleshulme, Lea, Leighton, Little Bollington, Little Warford, Lower Withington, Marbury, Marthall, Marton, Mere, Millington, Minshull Vernon, Mobberley, Moreton cum Alcumlow, Moston, Mottram St Andrew, Mow Cop, Nether Alderley, Newbold Astbury, Newhall, Norbury, North Rode, Oakgrove, Oakhanger, Ollerton, Peckforton, Pickmere, Plumley, Poole, Pott Shrigley, Poynton, Prestbury, Rainow, Ravensmoor, Rode Heath, Rope, Rostherne, Shavington cum Gresty, Siddington, Smallwood, Smethwick Green, Somerford Booths, Soss Moss, Sound, Spurstow, Stapeley, Stoke, Styal, Sutton Lane Ends, Swanley, Swettenham, Toft, Twemlow, Walgherton, Wardle, Warmingham, Weston, Wettenhall, Wheelock, Willaston, Wincle, Winterley and Wheelock Heath, Wirswall, Wistaston, Woolstanwood, Worleston, Wrenbury, Wybunbury.

  Dodcott cum Wilkesley – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East.Church Minshull – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. Leży 27 km na wschód od miasta Chester i 243 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 431 mieszkańców.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Hassall – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. Leży 37 km na wschód od miasta Chester i 234 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 281 mieszkańców.High Legh – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. Leży 35 km na północny wschód od miasta Chester i 259 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1632 mieszkańców.
  Warto wiedzieć że... beta

  Bollington – miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie North West England, w hrabstwie Cheshire. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 7095 osób.
  Marton – wieś i civil parish w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. W 2011 roku civil parish liczyła 243 mieszkańców. Marton jest wspomniana w Domesday Book (1086) jako Meretone/Merutune.
  Agden – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. Leży 38 km na północny wschód od miasta Chester i 259 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 146 mieszkańców.
  Barrets Green – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. Leży 20 km na południowy wschód od miasta Chester i 247 km na północny zachód od Londynu.
  Knutsford – miasto w Wielkiej Brytanii hrabstwie Cheshire w dystrykcie Macclesfield. Położone na południowy zachód od Manchesteru i północny zachód Macclesfield. Liczy ok. 19 000 mieszkańców.
  Haughton – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. Leży 21 km na południowy wschód od miasta Chester i 246 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 223 mieszkańców.
  Ravensmoor – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire East. Leży 27 km na południowy wschód od miasta Chester i 239 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.472 sek.