• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Cannock Chase - dystrykt

  Przeczytaj także...
  Bridgtown – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Cannock Chase. Leży 16 km na południe od miasta Stafford i 184 km na północny zachód od Londynu.Heath Hayes and Wimblebury – gmina (civil parish) w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Cannock Chase. Leży 16 km na południowy wschód od miasta Stafford i 183 km na północny zachód od Londynu.
  Brereton – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Cannock Chase. Leży 15 km na południowy wschód od miasta Stafford i 185 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 6524 mieszkańców.

  Cannock Chasedystrykt w hrabstwie Staffordshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 97 462 mieszkańców.

  Norton Canes – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Cannock Chase. Leży 18 km na południowy wschód od miasta Stafford i 182 km na północny zachód od Londynu.Brindley Heath – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Cannock Chase. Leży 12 km na południowy wschód od miasta Stafford i 187 km na północny zachód od Londynu.

  Miasta[]

 • Cannock
 • Hednesford
 • Rugeley
 • Inne miejscowości[]

  Brereton, Bridgtown, Brindley Heath, Cannock Wood, Etchinghill, Heath Hayes and Wimblebury, Norton Canes, Pye Green, Slitting Mill.

  Rugeley - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie Staffordshire. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 22 724 osób.Pye Green – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Cannock Chase. Leży 13 km na południowy wschód od miasta Stafford i 187 km na północny zachód od Londynu.

  Przypisy

  1. Area: Cannock Chase (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-04-24].
  (window.RLQ=window.RLQ||).push(function(){mw.log.warn("Gadget \"edit-summary-warning\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"wikibugs\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"ReferenceTooltips\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"main-page\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");});
  Dystrykt (od łac. districtus) to nazwa jednostki administracyjnej, a także okręgu sądowego, wyborczego lub innego, stosowana współcześnie lub dawniej w wielu państwach. Dystrykty mogą być zarówno jednostkami administracyjnymi najwyższego rzędu (np. w Izraelu, Luksemburgu, czy na Cyprze), jak i niższych rzędów (np. w RPA, czy Indii).Cannock Wood – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Cannock Chase. Leży 17 km na południowy wschód od miasta Stafford i 182 km na północny zachód od Londynu.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Cannock – miasto w środkowej Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Cannock Chase, położone na północ od aglomeracji Birmingham. W 2011 roku miasto liczyło 86 121 mieszkańców.
  Etchinghill – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Cannock Chase. Leży 12 km na południowy wschód od miasta Stafford i 188 km na północny zachód od Londynu.
  Hednesford – miasto w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Cannock Chase. Leży 14 km na południowy wschód od miasta Stafford i 186 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miasto liczyło 16 598 mieszkańców.
  Anglia (ang. England, język staroangielski Englaland) – w przeszłości samodzielne królestwo, obecnie największa i najludniejsza część składowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Anglię zamieszkuje 83% całkowitej populacji państwa. Region zajmuje dwie trzecie wyspy Wielkiej Brytanii i posiada granice lądowe z Walią na zachodzie i Szkocją na północy. Wyspa oblewana jest przez Morze Północne, Morze Irlandzkie, Ocean Atlantycki i kanał La Manche. Stolicą Anglii jest Londyn.
  Slitting Mill – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Cannock Chase. Leży 13 km na południowy wschód od miasta Stafford i 187 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.026 sek.