• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Calderdale

  Przeczytaj także...
  Midgley – przysiółek w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 28 km na zachód od miasta Leeds i 277 km na północny zachód od Londynu. W 1931 roku civil parish liczyła 1882 mieszkańcówSouthowram – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 21 km na południowy zachód od miasta Leeds i 270 km na północny zachód od Londynu.
  Ogden – osada w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 23 km na zachód od miasta Leeds i 279 km na północny zachód od Londynu.

  Calderdaledystrykt metropolitalny w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 203 826 mieszkańców.

  Halifax – miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie West Yorkshire, nad rzeką Hebble, na południowy zachód od miasta Leeds.Blackshaw – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 36 km na zachód od miasta Leeds i 282 km na północny zachód od Londynu.

  Miasta[]

 • Brighouse
 • Elland
 • Halifax
 • Hebden Bridge
 • Mytholmroyd
 • Sowerby Bridge
 • Todmorden
 • Inne miejscowości[]

  Bailiff Bridge, Barkisland, Blackley, Blackshaw, Boothtown, Boulderclough, Chiserley, Clifton, Copley, Cornholme, Cragg Vale, Eastwood, Greetland, Hebden Royd, Heptonstall, Hipperholme, Holywell Green, Illingworth, King Cross, Lightcliffe, Luddenden, Luddendenfoot, Mankinholes, Midgley, Mixenden, Norland, Northowram, Norwood Green, Ogden, Old Town, Ovenden, Portsmouth, Rastrick, Ripponden, Rishworth, Shelf, Shibden, Southowram, Sowerby, Sowood, Stainland, Triangle, Walsden, Warley Town, West Vale.

  Walsden – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 39 km na zachód od miasta Leeds i 277 km na północny zachód od Londynu.Hipperholme – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 20 km na południowy zachód od miasta Leeds i 272 km na północny zachód od Londynu.

  Przypisy

  1. Area: Calderdale (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-05-12].
  (window.RLQ=window.RLQ||).push(function(){mw.log.warn("Gadget \"edit-summary-warning\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"wikibugs\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"ReferenceTooltips\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"main-page\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");});
  Illingworth – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 23 km na zachód od miasta Leeds i 277 km na północny zachód od Londynu.Clifton – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 18 km na południowy zachód od miasta Leeds i 268 km na północny zachód od Londynu.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Sowood – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 27 km na południowy zachód od miasta Leeds i 267 km na północny zachód od Londynu.
  Luddendenfoot – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 28 km na zachód od miasta Leeds i 275 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2233 mieszkańców.
  Rastrick – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 20 km na południowy zachód od miasta Leeds i 268 km na północny zachód od Londynu.
  Warley Town – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 26 km na zachód od miasta Leeds i 274 km na północny zachód od Londynu.
  Sowerby – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 28 km na zachód od miasta Leeds i 273 km na północny zachód od Londynu.
  Norwood Green – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 19 km na południowy zachód od miasta Leeds i 272 km na północny zachód od Londynu.
  Luddenden – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym West Yorkshire, w dystrykcie (unitary authority) Calderdale. Leży 27 km na zachód od miasta Leeds i 276 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.063 sek.