• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Bonnie Tyler  Podstrony: [1] [2] 3
  Przeczytaj także...
  Swansea (wym. [ˈswɒnzi], wal. Abertawe [abɛrˈtawɛ], co znaczy „ujście Tawe”) – miasto i hrabstwo w południowej Walii. W 2011 roku hrabstwo liczyło 239 023 mieszkańców, a miasto właściwe 179 485 (drugie pod względem wielkości miasto Walii). Demo (nagranie demonstracyjne) – niskonakładowy lub z pojedynczym nakładem wydany album muzyczny, rzadziej singel, film, nagrany w celach demonstracyjnych, pokazowych, promocyjnych dla zaprezentowania własnej twórczości określonemu odbiorcy, którym jest najczęściej przedstawiciel wytwórni muzycznej, stacji radiowej lub stacji telewizyjnej. Często nagrania tego typu są używane w celach wstępnej klasyfikacji zespołów i solistów na festiwalach muzycznych.
  Przypisy[ | edytuj kod]
  1. Bonnie Tyler w Discogs.com (ang.)
  2. Personalidade: Bonnie Tyler (Reino Unido) (port.). InterFilmes.com. [dostęp 2019-08-15].
  3. Bonnie Tyler w bazie Notable Names Database (ang.)
  4. Marcy Donelson: Bonnie Tyler Biography (ang.). AllMusic. [dostęp 2019-08-15].
  5. LS (2019-04-03): Tajemnica głosu Bonnie Tyler. O tym wiedzą tylko nieliczni (pol.). „Super Express”. [dostęp 2019-08-15]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-08-15)].
  6. Bonnie Tyler w bazie Filmweb
  7. Bonnie Tyler w bazie IMDb (ang.)
  8. Bonnie Tyler to represent United Kingdom (ang.). eurovision.tv. [dostęp 2013-03-07].
  9. Eurovision Song Contest 2013 Grand Final (ang.). W: EBU [on-line]. eurovision.tv. [dostęp 2013-05-19].
  10. Andy Halls, James Eisen (2018-08-16): Rod Stewart and Bonnie Tyler are set to combine their big hair and husky voices on an album of duets (ang.). „The Sun”. [dostęp 2019-08-15]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-04-14)].
  Era (początkowo Era GSM, obecnie T-Mobile) − sieć telefonii komórkowej w Polsce, działająca w latach 1995−2011, której operatorem była Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o.. W wyniku przejęcia pakietu większościowego PTC (pozostała operatorem) przeprowadzono rebranding i od 5 czerwca 2011 roku sieć działa pod międzynarodową marką T-Mobile.Believe in Me – singel brytyjskiej piosenkarki Bonnie Tyler napisany przez Desmonda Childa, Lauren Christy i Christophera Braide’a oraz wydany na szesnastym albumie studyjnym artystki zatytułowanym Rocks and Honey z 2013 roku.


  Podstrony: [1] [2] 3  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Biblioteka Narodowa (BN) – polska biblioteka narodowa w Warszawie, na Ochocie, na Polu Mokotowskim, narodowa instytucja kultury założona w 1928.
  Billboard 200 – zestawienie, przedstawiające 200 najlepiej sprzedających się albumów studyjnych i EP w Stanach Zjednoczonych. Lista publikowana jest każdego tygodnia w magazynie muzycznym Billboard i zazwycznaj stanowi wyznacznik popularności poszczególnych wykonawców w oparciu o pozycje, na których się aktualnie znajdują.
  Dieter Günter Bohlen (ur. 7 lutego 1954 w Berne k. Bremy, w powiecie Wesermarsch, RFN) – niemiecki muzyk, kompozytor, wokalista i producent muzyczny. Znany przede wszystkim jako założyciel i członek duetu Modern Talking, śpiewającego w języku angielskim. Z wykształcenia jest ekonomistą.
  IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.
  Shrek 2 – amerykański film animowany z 2004 roku. Powstał dla wytwórni DreamWorks Pictures, a jego reżyserami są Andrew Adamson, Kelly Asbury i Conrad Vernon. Obraz jest sequelem przeboju kasowego z 2001 roku zatytułowanego Shrek, jego pozostałe kontynuacje typu: Shrek Trzeci pojawiła się trzy lata później, a ostatnia Shrek Forever sześć lat później.
  Belgia, Królestwo Belgii (Koninkrijk België, Royaume de Belgique, Königreich Belgien) – państwo federacyjne w zachodniej Europie w południowych Niderlandach. Belgia jest członkiem Unii Europejskiej (UE), ONZ oraz NATO.
  Malmö – miasto (tätort) w południowej Szwecji i port morski położony nad cieśniną Öresund w południowo-zachodniej części prowincji historycznej (landskap) Skania. Siedziba władz (residensstad) regionu administracjnego (län) Skåne, powstałego w 1997 po połączeniu dotychczasowych regionów Malmöhus i Kristianstad. Ośrodek administracyjny (centralort) gminy Malmö (Malmö kommun lub Malmö stad). Do obszaru tätortu Malmö zalicza się także Arlöv, siedzibę władz (centralort) sąsiedniej gminy Burlöv.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.05 sek.