• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Bolsover - dystrykt

  Przeczytaj także...
  Stainsby – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 31 km na północ od miasta Derby i 204 km na północny zachód od Londynu.Ault Hucknall – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 32 km na północ od miasta Derby i 203 km na północny zachód od Londynu.
  Pinxton – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 26 km na północny wschód od miasta Derby i 197 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 7500 mieszkańców.

  Bolsoverdystrykt w hrabstwie Derbyshire w Anglii.

  Clowne – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 42 km na północ od miasta Derby i 211 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 7447 mieszkańców.Stony Houghton – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 34 km na północny wschód od miasta Derby i 203 km na północny zachód od Londynu.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Bolsover
 • Shirebrook
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Astwith, Ault Hucknall, Barlborough, Belph, Bentinck, Blackwell, Bramley Vale, Broadmeadows, Carr Vale, Clowne, Creswell Model Village, Creswell, Doe Lea, Elmton, Glapwell, Harlesthorpe, Hilcote, Hodthorpe, Langwith, New Houghton, Newton, Old Bolsover, Over Woodhouse, Pinxton, Pleasley, Scarcliffe, Shuttlewood, South Normanton, Stainsby, Stanfree, Stony Houghton, Tibshelf, Westhouses, Whaley, Whaley Thorns, Whitwell Common, Whitwell.

  Harlesthorpe – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 43 km na północ od miasta Derby i 211 km na północ od Londynu.Pleasley – wieś w Anglii, na granicy hrabstw Derbyshire (dystrykt Bolsover) i Nottinghamshire (dystrykt Mansfield). Leży 32 km na północny wschód od miasta Derby i 201 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 2200 mieszkańców.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Scarcliffe – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 36 km na północny wschód od miasta Derby i 205 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 5211 mieszkańców.Astwith – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 30 km na północ od miasta Derby i 203 km na północny zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Belph – osada w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 45 km na północny wschód od miasta Derby i 209 km na północ od Londynu.
  Creswell – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 42 km na północny wschód od miasta Derby i 208 km na północ od Londynu.
  Bramley Vale – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 31 km na północ od miasta Derby i 203 km na północny zachód od Londynu.
  Shirebrook – miasto w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 36 km na północny wschód od miasta Derby i 203 km na północ od Londynu. Miasto liczy 9291 mieszkańców.
  Barlborough – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 43 km na północ od miasta Derby i 213 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 3018 mieszkańców.
  Hilcote – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 26 km na północny wschód od miasta Derby i 197 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 350 mieszkańców.
  Blackwell – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie Bolsover. Leży 24 km na północ od miasta Derby i 198 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.067 sek.