• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Benjamin Auer

  Przeczytaj także...
  Reprezentacja Niemiec U-21 w piłce nożnej – młodzieżowa reprezentacja Niemiec sterowana przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej. Jej największym sukcesem są jeden złoty i cztery srebrne medale mistrzostw Europy juniorów.Verein für Leibesübungen Bochum 1848 – Fußballgemeinschaft – niemiecki klub piłkarski z siedzibą w mieście Bochum w Nadrenii Północnej-Westfalii.
  1. Fußball- und Sportverein Mainz 05 e. V., zwyczajowo nazywany FSV Mainz 05 – niemiecki klub piłkarski założony w Moguncji w 1905. Obecnie gra w Bundeslidze. Lokalnymi rywalami klubu są Eintracht Frankfurt i 1. FC Kaiserslautern. Oprócz sekcji piłkarskiej, zespół posiada również sekcje piłki ręcznej i tenisową.
  .mw-parser-output .infobox td>.kariera td{padding:2px}.mw-parser-output .kariera td:nth-child(1){min-width:61px}.mw-parser-output .kariera td:nth-child(2){width:100%}.mw-parser-output .kariera td:nth-child(3){text-align:right}.mw-parser-output .kariera td:nth-child(4){text-align:right}

  Benjamin Auer (ur. 11 stycznia 1981 w Landau in der Pfalz) – niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika.

  Borussia Mönchengladbach (pełna nazwa Borussia Mönchengladbach VfL 1900 eV) zawodowy niemiecki klub piłkarski z siedzibą w Mönchengladbach w Nadreni Połnocnej-Westfalii założony w 1900 roku.1.FC Kaiserslautern – niemiecki klub piłkarski założony w 1900, z siedzibą w Kaiserslautern, występujący w 2. Bundeslidze.

  Kariera klubowa[ | edytuj kod]

  Swoją karierę rozpoczynał jako kilkuletni chłopiec w klubie HSV Landau. Później kontynuował przygodę z piłką w FSV Offenbach. W wieku piętnastu lat przeniósł się do 1. FC Kaiserslautern, a w 1999 roku został zawodowym piłkarzem Karlsruher SC. Następnie trafił do Borussii Mönchengladbach, a od 2002 roku był znaczącym zawodnikiem 1. FSV Mainz 05, w którym rozegrał ponad 100 spotkań. Po czterech latach pobytu został piłkarzem VfL Bochum, a w międzyczasie został wypożyczony do swojego byłego klubu 1. FC Kaiserslautern. Do 2012 był piłkarzem Alemannii Akwizgran. Na początku 2015 wznowił karierę, grając dla FK Pirmasens.

  Piłka nożna (ang. football, amer. soccer) – gra zespołowa. Fani piłki nożnej twierdzą, że jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie.FK Pirmasens - niemiecki klub piłkarski, grający obecnie w Oberlidze Südwest (odpowiednik piątej ligi), mający siedzibę w mieście Pirmasens, leżącym w Nadrenii-Palatynacie.

  Statystyki klubowe[ | edytuj kod]

  Aktualne na 18 lutego 2017:

  Kariera reprezentacyjna[ | edytuj kod]

  W swojej karierze Auer rozegrał 23 spotkania, strzelając 15 bramek w reprezentacji Niemiec do lat 21.

  Warto wiedzieć że... beta

  Aachener Turn- und Sportverein Alemannia 1900 – niemiecki klub sportowy z siedzibą w Akwizgranie (Nadrenia Północna-Westfalia). Jego drużyna siatkówki kobiet grała przez jeden sezon w Bundeslidze.
  Landau in der Pfalz – miasto na prawach powiatu w Niemczech, w kraju związkowym Nadrenia-Palatynat, siedziba powiatu Südliche Weinstraße oraz gminy związkowej Landau-Land.
  Napastnik – zawodnik w piłce nożnej, który gra na pozycji najbliższej do przeciwnej bramki i dlatego w drużynie głównie to on jest odpowiedzialny za zdobywanie bramek.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.011 sek.