• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Benjamin Auer

  Przeczytaj także...
  Aachener Turn- und Sportverein Alemannia 1900 – niemiecki klub sportowy z siedzibą w Akwizgranie (Nadrenia Północna-Westfalia). Jego drużyna siatkówki kobiet grała przez jeden sezon w Bundeslidze.Verein für Leibesübungen Bochum 1848 – Fußballgemeinschaft – niemiecki klub piłkarski z siedzibą w mieście Bochum w Nadrenii Północnej-Westfalii.
  1. Fußball- und Sportverein Mainz 05 e. V., zwyczajowo nazywany FSV Mainz 05 – niemiecki klub piłkarski założony w Moguncji w 1905. Obecnie gra w Bundeslidze. Lokalnymi rywalami klubu są Eintracht Frankfurt i 1. FC Kaiserslautern. Oprócz sekcji piłkarskiej, zespół posiada również sekcje piłki ręcznej i tenisową.

  Benjamin Auer (ur. 11 stycznia 1981 w Landau in der Pfalz), niemiecki piłkarz występujący na pozycji napastnika.

  Kariera klubowa[]

  Swoją karierę rozpoczynał jako kilkuletni chłopiec w klubie HSV Landau. Później kontynuował przygodę z piłką w FSV Offenbach. W wieku piętnastu lat przeniósł się do 1. FC Kaiserslautern, a w 1999 roku został zawodowym piłkarzem Karlsruher SC. Następnie trafił do Borussii Mönchengladbach, a od 2002 roku był znaczącym zawodnikiem FSV Mainz 05, w którym rozegrał ponad 100 spotkań. Po czterech latach pobytu został piłkarzem VfL Bochum, a w międzyczasie został wypożyczony do swojego byłego klubu 1. FC Kaiserslautern. Do 2012 był piłkarzem Alemannii Akwizgran. Na początku 2015 wznowił karierę, grając dla FK Pirmasens.

  Borussia Mönchengladbach (pełna nazwa Borussia Mönchengladbach VfL 1900 eV) zawodowy niemiecki klub piłkarski z siedzibą w Mönchengladbach w Nadreni Połnocnej-Westfalii założony w 1900 roku.1.FC Kaiserslautern – niemiecki klub piłkarski założony w 1900, z siedzibą w Kaiserslautern, występujący w 2. Bundeslidze.

  Statystyki klubowe[]

  Aktualne na 27 maja 2016:

  Kariera reprezentacyjna[]

  W swojej karierze Auer rozegrał 23 spotkania, strzelając 15 bramek w reprezentacji Niemiec do lat 21.
  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Reprezentacja Niemiec U-21 w piłce nożnej – młodzieżowa reprezentacja Niemiec sterowana przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej. Jej największym sukcesem są jeden złoty i cztery srebrne medale mistrzostw Europy juniorów.
  Piłka nożna (ang. football, amer. soccer) – gra zespołowa. Fani piłki nożnej twierdzą, że jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie.
  FK Pirmasens - niemiecki klub piłkarski, grający obecnie w Oberlidze Südwest (odpowiednik piątej ligi), mający siedzibę w mieście Pirmasens, leżącym w Nadrenii-Palatynacie.
  Landau in der Pfalz – miasto na prawach powiatu w Niemczech, w kraju związkowym Nadrenia-Palatynat, siedziba powiatu Südliche Weinstraße oraz gminy związkowej Landau-Land.
  Napastnik – zawodnik w piłce nożnej, który gra na pozycji najbliższej do przeciwnej bramki i dlatego w drużynie głównie to on jest odpowiedzialny za zdobywanie bramek.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.027 sek.