• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Bassetlaw


  UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH  Przeczytaj także...
  Elkesley – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 38 km na północ od miasta Nottingham i 204 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 805 mieszkańców.Ranskill – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 49 km na północ od miasta Nottingham i 217 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 2226 mieszkańców.
  Scrooby – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 52 km na północ od miasta Nottingham i 220 km na północ od Londynu.

  Bassetlawdystrykt w hrabstwie Nottinghamshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 112 863 mieszkańców.

  South Leverton – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 46 km na północny wschód od miasta Nottingham i 207 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 478 mieszkańców.Darlton – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 39 km na północny wschód od miasta Nottingham i 200 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 102 mieszkańców.

  Miasta[]

 • Retford
 • Worksop
 • Inne miejscowości[]

  Askham, Babworth, Barnby Moor, Beckingham, Bevercotes, Bilby, Bircotes, Blyth, Bole, Bothamsall, Carburton, Carlton in Lindrick, Church Laneham, Coates, Darlton, Dunham, East Drayton, East Markham, Eaton, Elkesley, Everton, Gamston, Gateford, Gringley-on-the-Hill, Harworth, Haughton, Hayton, Holbeck Woodhouse, Holbeck, Langold, Littleborough, Lound, Manton, Markham Moor, Mattersey, Milton, Misson, Misterton, Nether Langwith, Normanton on Trent, Ordsall, Ragnall, Rampton, Ranby, Ranskill, Rhodesia, Scrooby, Shireoaks, South Leverton, Sturton le Steeple, Sutton cum Lound, Tiln, Torworth, Treswell, Tuxford, Walkeringham, Wallingwells, West Stockwith.

  Mattersey – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 52 km na północ od miasta Nottingham i 218 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 779 mieszkańców.Bilby – osada w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 44 km na północ od miasta Nottingham i 213 km na północ od Londynu.

  Przypisy

  1. Area: Bassetlaw (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-04-25].
  Barnby Moor – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 46 km na północ od miasta Nottingham i 213 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 257 mieszkańców.East Drayton – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 40 km na północny wschód od miasta Nottingham i 201 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 212 mieszkańców.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Everton – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 53 km na północ od miasta Nottingham i 219 km na północ od Londynu.
  Sturton le Steeple – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 50 km na północny wschód od miasta Nottingham i 210 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 497 mieszkańców.
  Carlton in Lindrick – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 46 km na północ od miasta Nottingham i 217 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 5818 mieszkańców.
  Eaton – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 41 km na północ od miasta Nottingham i 206 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 105 mieszkańców.
  Church Laneham – osada w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 44 km na północny wschód od miasta Nottingham i 202 km na północ od Londynu.
  Markham Moor – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 37 km na północny wschód od miasta Nottingham i 201 km na północ od Londynu.
  Askham – wieś w Anglii, w hrabstwie Nottinghamshire, w dystrykcie Bassetlaw. Leży 38 km na północny wschód od miasta Nottingham i 201 km na północ od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.105 sek.