• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Bal maturalny - film 2011

  Przeczytaj także...
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.Walt Disney Pictures – amerykańska wytwórnia filmowa powstała w 1983 roku w Los Angeles, wchodzące w skład The Walt Disney Company. Studio zajmuje się tworzeniem i dystrybucją głównie filmów i bajek dla dzieci i młodzieży. W ostatnich latach skupiło swoją uwagę również na produkcjach dla starszych widzów, nie zaprzestając dystrybuowania animacji z serii klasyki Disneya produkowanej przez Walt Disney Animation Studios.
  28 października jest 301. (w latach przestępnych 302.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 64 dni.

  Bal maturalny (ang. Prom) - film, komedia wyprodukowana w USA w 2011 roku z produkcji Walt Disney Pictures. Film w Polsce można zobaczyć na platformie "Cyfra+" od dnia 28 października 2011 do 24 stycznia 2012 na CYFRA+ VOD czyli cyfra+ na żądanie.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Bal maturalny (ang.). filmweb.pl. [dostęp 20 grudnia 2011].
  2. BAL MATURALNY - CYFRA+ JEDYNA TAKA TELEWIZJA. CYFRA+ VOD » BAL MATURALNY. [dostęp 2011-12-30].  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.004 sek.