• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Austin Croshere

  Przeczytaj także...
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.Indiana Pacers – klub NBA ze Stanów Zjednoczonych. Jego największy sukces to finał NBA w 2000 roku, przegrany z Los Angeles Lakers.
  Los Angeles – najludniejsze miasto amerykańskiego stanu Kalifornia, a zarazem drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w Stanach Zjednoczonych (za Nowym Jorkiem), za sprawą populacji liczącej 3 792 621 mieszkańców (2010). Los Angeles zajmuje powierzchnię 1302 km² i położone jest w regionie Kalifornii Południowej. Miasto stanowi centrum aglomeracji Los Angeles-Long Beach-Santa Ana, którą w 2010 roku zamieszkiwało 12 828 837 osób, czyniąc z tego regionu 2. pod względem populacji obszar metropolitalny Stanów Zjednoczonych i jednocześnie jedną z najludniejszych metropolii świata. Los Angeles jest siedzibą hrabstwa Los Angeles, czyli najbardziej zaludnionego i jednego z najbardziej zróżnicowanych etnicznie hrabstw w Stanach Zjednoczonych. Z kolei obszar samego Los Angeles uznany został za najbardziej zróżnicowane etnicznie amerykańskie miasto. Mieszkańcy Los Angeles często określani są mianem „Angelenos”.

  Austin Croshere (ur. 1 maja 1975 w Los Angeles) – były amerykański koszykarz, który przez większość kariery był zawodnikiem Indiany Pacers. Obecnie jest analizatorem i komentatorem meczów Pacers dla Fox Sports Indiana.

  Croshere został wybrany w drafcie NBA 1997 roku przez z numerem 12 Indianę Pacers. Barw zespołu z Indianapolis bronił przez 9 sezonów, podczas których rozegrał łącznie 540 spotkań. W końcówce kariery był jeszcze zawodnikiem czterech zespołów, mianowicie Dallas Mavericks, Golden State Warriors, Milwaukee Bucks, San Antonio Spurs. Po sezonie 2008/09 oficjalnie zakończył karierę.
  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.012 sek.