• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Anaconda Productions

  Przeczytaj także...
  Milanówek – miasto i gmina w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, leżące na południowy zachód od Warszawy i wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa warszawskiego.OLiS – oficjalna lista sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video, istniejąca od 23 października 2000 roku.
  Polska, Rzeczpospolita Polska – państwo unitarne w Europie Środkowej, położone między Morzem Bałtyckim na północy a Sudetami i Karpatami na południu, w dorzeczu Wisły i Odry. Powierzchnia administracyjna Polski wynosi 312 679 km², co daje jej 70. miejsce na świecie i dziewiąte w Europie. Zamieszkana przez ponad 38,5 miliona ludzi, zajmuje pod względem liczby ludności 34. miejsce na świecie, a szóste w Unii Europejskiej.

  Anaconda Productionspolska wytwórnia płytowa z siedzibą w Milanówku.

  W skład wytwórni wchodzą producenci Mariusz Szaban, Piotr Remiszewski oraz Maciej Jeleniewski. Nakładem Anaconda Productions wyprodukowany został między innymi album My Edyty Górniak, który dotarł do 4. pozycji zestawienia OLiS.

  Albumy wyprodukowane przez Anaconda Productions[]

  Opracowano na podstawie materiału źródłowego.

  Edyta Anna Górniak (ur. 14 listopada 1972 w Ziębicach) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. Honorowa obywatelka Ziębic oraz Honorowy Ambasador Stolicy Polskiej Piosenki Opole.Justyna Majkowska (ur. 17 lipca 1977 w Zduńskiej Woli) – piosenkarka, była wokalistka Ich Troje. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, pedagog.
 • Justyna Majkowska – Zakochana od jutra
 • Imagination Quartet – Imagination Quartet
 • Edyta GórniakMy
 • Michał Kuczyński – All I Had
 • Deer Project – Stop the Time
 • Loud Jazz Band – From the Distance. Live In Oslo
 • Loud Jazz Band – From the Distance. Live In Warsaw
 • Wojciech Solarz – Kochankowie z ulicy Kamiennej
 • Przypisy

  1. Anaconda Productions (ang.). independent.pl. [dostęp 2014-05-18].
  2. Justyna Majkowska (pol.). anaconda.com.pl. [dostęp 2014-05-18].
  3. Stop the Time (pol.). anaconda.com.pl. [dostęp 2014-05-18].
  4. Edyta Górniak (pol.). anaconda.com.pl. [dostęp 2014-05-18].
  5. OLiS z dnia 27 lutego 2012 (pol.). olis.onyx.pl. [dostęp 2014-05-18].
  6. Aktualności (pol.). anaconda.com.pl. [dostęp 2014-05-18].
  Loud Jazz Band, polsko-norweski zespół założony w 1989 roku przez gitarzystę Mirosława "Carlosa" Kaczmarczyka. Grupa jako pierwsza i jedyna polska formacja wydała płytę w wytwórni Mercury Records - 4Ever 2U. Tytułowa kompozycja znalazła się na II edycji składanki Marka Niedźwieckiego Smooth Jazz Cafe. LJB występował na festiwalach jazzowych w Polsce.Język polski (polszczyzna) – język naturalny należący do grupy zachodniosłowiańskich (do których należą również czeski, słowacki, kaszubski, dolnołużycki, górnołużycki i wymarły połabski), stanowiących część rodziny indoeuropejskiej.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  My – szósty album studyjny polskiej wokalistki Edyty Górniak. Album ukazał się 14 lutego 2012 roku. Edyta Górniak jest autorką i współkompozytorką części utworów. Jednym z elementów promocyjnych był cykl spotkań w największych w salonach sieci EMPiK w Polsce.
  Wytwórnia płytowa, wytwórnia fonograficzna, wydawnictwo muzyczne (ang. record label, label) – organizacja przemysłu muzycznego, zajmująca się produkcją, nagrywaniem, dystrybucją i promocją nagrań audio, a czasem wideo (np. z koncertu).

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.028 sek.