• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • American Broadcasting Company  Podstrony: [1] [2] 3 [4] [5] [6] [7]
  Przeczytaj także...
  Time After Time – amerykański serial Science fiction, wyprodukowany przez Outerbanks Entertainment oraz Warner Bros. Television. Kevin Williamson stworzył serial na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Karla Alexandera. Time After Time był emitowany od 5 marca 2017 do 26 marca 2017 roku przez ABC. Galavant – komedia musicalowa amerykański, serial telewizyjny wyprodukowany przez ABC Studios oraz River Studios. Twórcą serialu jest Dan Fogelman. Serial jest emitowany od 4 stycznia 2015 roku przez ABC.
  Ramówka stacji 2017-2018[ | edytuj kod]

  16 maja 2017 roku, stacja ABC ogłosiło swoją ramówkę na 2017-2018

  Serial zaplanowane na emisje w midseasonie: Agenci T.A.R.C.Z.Y., Quantico, The Crossing. Przeprawa, Deception, For the People, Splitting Up Together, Alex, Inc

  Ramówka stacji 2018-2019[ | edytuj kod]

  15 maja 2018 roku, stacja ABC ogłosiło swoją ramówkę na 2018-2019

  Whiskey Cavalier – amerykański serial telewizyjny (komediodramat) wyprodukowany przez Doozer oraz Warner Bros. Television , którego twórcą jest Dave Hemingson. Serial jest emitowany od 27 lutego 2019 roku na ABC. Quantico – amerykański serial telewizyjny (dramat, thriller) wyprodukowany przez ABC Studios oraz Mark Gordon Company. Pomysłodawcą serialu jest Joshua Safran. Premierowy odcinek serialu zostanie wyemitowany 27 września 2015 roku przez ABC. W Polsce serial jest emitowany od 12 października 2015 roku przez Canal+ Seriale. 13 października 2015 roku, stacja ABC ogłosiła zamówienie dodatkowo 6 odcinków serialu Quantico, którego pierwszy sezon będzie składał się z 19 odcinków. Kolejny raz stacja ABC zamówiła 3 dodatkowe odcinki pierwszego sezonu, który będzie liczył 22 odcinków. 4 marca 2016 roku, stacja ABC ogłosiła zamówienie drugiego sezonu, który będzie liczył 22 odcinki

  Serial zaplanowane na emisje w midseasonie: Agenci T.A.R.C.Z.Y., Grand Hotel, Whiskey Cavalier, The Fix, For the People, Splitting Up Together, American Idol, Schooled

  Ramówka stacji 2019-2020[ | edytuj kod]

  14 maja 2019 roku, stacja ABC ogłosiło swoją ramówkę na 2019-2020

  Serial zaplanowane na emisje w midseasonie: Agenci T.A.R.C.Z.Y., The Baker and the Beauty, For Life, Until We Fall, Station 19

  Niedorozwiedzeni (ang. Splitting Up Together) – amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez A Very Good Production, Piece of Pie Productions oraz Warner Bros. Television, który jest luźną adaptacją duńskiego serialu "Bedre skilt end aldrig" autorstwa Mette Heeno. Serial jest emitowany od 27 marca 2018 roku na ABC. Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.


  Podstrony: [1] [2] 3 [4] [5] [6] [7]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Zamieńmy się żonami (ang. Wife Swap) - program telewizyjny typu reality show, nadawany najpierw w brytyjskiej stacji Channel 4. Amerykańską wersję tego formatu wyprodukowała stacja ABC. W Polsce amerykańską wersję emituje Polsat.
  Federalna Komisja Łączności (ang. Federal Communications Commission, FCC) – amerykańska agencja regulująca zasady wykorzystania częstotliwości radiowych dla celów związanych z komunikacją. Pierwotnym celem funkcjonowania agencji było zaprowadzenie porządku w dziedzinie komunikacji telegraficznej i radiowej. Z czasem rozszerzono jej kompetencje o radiofonię, telekomunikację i wszystkie formy telewizji.
  The Drew Carey Show – amerykański sitcom. Fabuła przedstawia losy grupy przyjaciół: Drew, Lewisa, Oswalda i Kate. Akcja toczy się w Cleveland w stanie Ohio.
  Pełna chata (org. Full House) to amerykański telewizyjny serial komediowy (sitcom), realizowany w latach 1987-1995. W ciągu tych ośmiu lat, powstały 192 odcinki. Polska premiera miała miejsce 27 czerwca 1992 roku w TVP 2. Serial był później kilkakrotnie powtarzany, zarówno przez TVP, jak i inne stacje (m.in. TVN oraz RTL 7). Od 6 czerwca 2011 roku serial emitowany jest w TV Puls .
  Jednostka 19 (ang. Station 19) – amerykański serial telewizyjny (dramat akcji) wyprodukowany przez Shondaland oraz ABC Studios, który jest spin-offem serialu Chirurdzy. Pomysłodawcą jest Stacy McKee. Serial jest emitowany od 22 marca 2018 roku na ABC oraz od 20 września 2018, najpierw przez Super Polsat, a później przez Polsat.
  Dom nie do poznania (ang. Extreme Makeover: Home Edition) – Amerykański program telewizyjny typu reality show amerykańskiej telewizji ABC, w Polsce nadawany również w telewizji BBC Lifestyle jako Domy ekstremalne metamorfozy, Polsat oraz TVN Turbo, który po raz pierwszy został pokazany 3 grudnia 2003 jako specjalny odcinek programu Extreme Makeover. 15 lutego 2004 rozpoczęła się jego regularna emisja, jako spin-off programu Extreme Makeover i Trading Spaces.
  Schooled – amerykański serial telewizyjny (sitcom) wyprodukowany przez Adam F. Goldberg Productions, Happy Madison Productions, Marc Firek Productions, Doug Robinson Productions, ABC Studios oraz Sony Pictures Television, który jest spin-offem serialu Goldbergowie. Serial jest emitowany od 9 stycznia 2019 roku na ABC.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.049 sek.