• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Aaron Eckhart  Podstrony: [1] [2] 3
  Przeczytaj także...
  Sully – amerykański dramat filmowy z 2016 w reżyserii Clinta Eastwooda, z Tomem Hanksem i Aaronem Eckhartem w rolach głównych, według scenariusza na podstawie książki pilota Chesleya Sullenbergera o locie US Airways 1549. Kevin David Sorbo (ur. 24 września 1958 roku w Mound w stanie Minnesota, USA) – amerykański aktor telewizyjny i filmowy.
  Przypisy[ | edytuj kod]
  1. Aaron Eckhart (ang.). Listal. [dostęp 2016-07-16].
  2. Aaron Eckhart Actor (ang.). „TV Guide”. [dostęp 2016-07-16].
  3. Aaron Eckhart (ang.). Rotten Tomatoes. [dostęp 2016-07-16].
  4. Aaron Eckhart Learning to smile (ang.). „The Guardian”. [dostęp 2016-07-16].
  5. Edgy, smedgy–Eckhart just wants you to laugh (ang.). The Georgia Straight. [dostęp 2016-07-16].

  Bibliografia[ | edytuj kod]

 • Aaron Eckhart w bazie IMDb (ang.)
 • Aaron Eckhart w bazie Filmweb
 • Aaron Eckhart w bazie Notable Names Database (ang.)
 • Aaron Eckhart w Internetowej Bazie Filmowej (fdb.pl)
 • Biblioteka Narodowa (BN) – polska biblioteka narodowa w Warszawie, na Ochocie, na Polu Mokotowskim, narodowa instytucja kultury założona w 1928.Londyn w ogniu (tytuł oryg. London Has Fallen) – brytyjsko–amerykańsko–bułgarski film akcji w reżyserii Babaka Najafiego, którego premiera odbyła się 1 marca 2016 roku.


  Podstrony: [1] [2] 3  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Festiwal Filmowy w Toronto, TIFF (ang. Toronto International Film Festival) – to cykliczna impreza trwająca dziesięć dni, odbywająca się corocznie we wrześniu, w Toronto.
  Sydney (wym. [ˈsɪdni]) – największe miasto Australii i Oceanii z liczbą ludności wynoszącą ponad 5,3 mln mieszkańców, także stolica stanu Nowa Południowa Walia. Założone w 1788 roku, Sydney jest znaczącym centrum finansowym, handlowym, transportowym, kulturalnym i turystycznym, mając status metropolii o znaczeniu globalnym. Metropolia jest także dużym węzłem komunikacyjnym z największym międzynarodowym lotniskiem w Australii, które obsłużyło prawie 42 milionów pasażerów w 2016 roku, i rozbudowaną siecią drogową i kolejową. Położone jest na wschodnim wybrzeżu nad Oceanem Spokojnym.
  Surfing – jazda (ślizg) na przystosowanej do tego specjalnej desce, unoszonej przez czoło fali morskiej. Największy efekt osiąga się na przybrzeżnych falach oceanicznych. Deska wyposażona w żagiel służy do uprawiania windsurfingu, deski do uprawiania kitesurfingu napędzane są rodzajem latawca - paralotni. Jednym z rodzajów surfingu jest bodyboard, czyli ślizg na desce w pozycji leżącej.
  IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.
  Theodore Scott Glenn (ur. 26 stycznia 1941 roku w Pittsburghu w stanie Pensylwania) – amerykański aktor filmowy teatralny i telewizyjny, producent filmowy i kaskader.
  Miłość w Seattle (ang. Love Happens) – amerykański film, napisany i wyreżyserowany przez Brandona Campa. Premierę miał 15 września 2009.
  Australia (Związek Australijski, Commonwealth of Australia) – państwo położone na półkuli południowej, obejmujące najmniejszy kontynent świata, wyspę Tasmanię i inne znacznie mniejsze wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Jedyny kraj, który obejmuje cały kontynent. Siłą rzeczy nie posiada granic lądowych z żadnym państwem.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.794 sek.