• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • AGP

  Przeczytaj także...
  AGP Metro Polska – spółka cywilna, w skład której wchodzą trzy przedsiębiorstwa: włoskie Astaldi jako lider, turecki Gülermak i polskie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Mazowieckiego. Jej siedziba znajduje się na ul. Marszałkowskiej 105 w Warszawie.Port lotniczy Malaga – międzynarodowy port lotniczy położony 8 km na południowy zachód od Malagi. Jest jednym z największych portów lotniczych Hiszpanii. W 2006 obsłużył 13 051 951 pasażerów.
  Accelerated Graphics Port (AGP, czasem nazywany Advanced Graphics Port) – zmodyfikowana magistrala PCI opracowanej przez firmę Intel zaprojektowana do obsługi kart graficznych. Jest to 32-bitowa magistrala PCI zoptymalizowana do szybkiego przesyłania dużych ilości danych pomiędzy pamięcią operacyjną a kartą graficzną. Obecnie wypierane przez szybszą magistralę PCI Express.
  Warszawa; miasto stołeczne Warszawa, w skrócie m.st. Warszawa – stolica i największe miasto Polski, położone w środkowo-wschodniej części kraju, na Nizinie Środkowomazowieckiej, na Mazowszu, nad Wisłą. Od 2002 r. miasto stołeczne Warszawa jest gminą miejską mającą status miasta na prawach powiatu.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.017 sek.