• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • - It's Just The Way That You Love Me

  Przeczytaj także...
  Wielka Brytania, Zjednoczone Królestwo (ang. United Kingdom), Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej (ang. United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland) – unitarne państwo wyspiarskie położone w Europie Zachodniej. W skład Wielkiej Brytanii wchodzą: Anglia, Walia i Szkocja położone na wyspie Wielka Brytania oraz Irlandia Północna leżąca w północnej części wyspy Irlandia. Na wyspie tej znajduje się jedyna granica lądowa Zjednoczonego Królestwa z innym państwem – Irlandią. Poza nią, Wielka Brytania otoczona jest przez Ocean Atlantycki na zachodzie i północy, Morze Północne na wschodzie, kanał La Manche na południu i Morze Irlandzkie na zachodzie.Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  Remiks – utwór muzyczny, który powstał dzięki zmianie innego. W odróżnieniu od covera, remiks jest opracowaniem utworu z wykorzystaniem tzw. śladów oryginału udostępnionych przez pierwotnego autora.

  (It's Just) The Way That You Love Me – piosenka, drugi i szósty singiel z debiutanckiego albumu amerykańskiej piosenkarki Pauli Abdul. Została napisana i wyprodukowana przez Olivera Leibera. Był to czwarty singiel w jej karierze oraz z płyty, który dotarł do pierwszej piątki zestawienia Billboard Hot 100.

  David Fincher (ur. 28 sierpnia 1962 w Denver) – amerykański reżyser i producent filmowy. Jest zdobywcą Złotego Globu, za swoją twórczość był również dwukrotnie nominowany do Nagrody Akademii Filmowej. Dance-pop – gatunek muzyczny, powstały w latach 80. w Stanach Zjednoczonych. Łączy on w sobie proste, popowe struktury i melodie z dance’owymi beatami i zazwyczaj szybkim tempem. Utwory dance-popowe przeznaczone są zarówno do komercyjnego radia, jak i do dyskoteki. Generalnie gatunek oparty jest na producentach, a nie wykonawcach.

  Historia[ | edytuj kod]

  Album „Forever Your Girl” został wydany wraz z bezpośrednio promującym go singlem „The Way That You Love Me”. Wytwórnia Virgin oraz producenci Abdul zdecydowali, że piosenka powinna zostać zremiksowana i w tej wersji wydana jako singiel. Pomimo remiksu w wersji dance-pop, utwór nie stał się przebojem, dotarł do 88. miejsca na liście Billboard Hot 100.

  Straight Up jest trzecim singlem na płycie Forever Your Girl amerykańskiej piosenkarki Pauli Abdul. Piosenka zajęła pierwsze miejsce na Billboard Hot 100 i przyniosła międzynarodową popularność wokalistce. Została napisana i wyprodukowana przez Elliota Wolffa. Piosenka została nagrana częściowo na syntezatorze Roland D-50.Paula Julie Abdul (ur. 19 czerwca 1962 w San Fernando, Kalifornia) – amerykańska piosenkarka, tancerka, choreograf. Była jurorką w programie "American Idol" i "The X Factor" oraz cheerleaderką Laker Girls w koszykarskiej lidze NBA. Przez wiele lat współpracowała jako choreografka Janet Jackson oraz z Michaelem Jacksonem. Wystąpiła w takich teledyskach Janet jak: Nasty, What Have You Done For Me Lately, When I Think Of You.

  W Wielkiej Brytanii piosenka została również wydana jako druga w kolejności. W 1988 roku nie zajęła miejsca w pierwszej setce tamtejszej listy przebojów. Rok później, już po sukcesie utworów Straight Up i Forever Your Girl, wytwórnia ponownie wypuściła singiel na rynek. Doszedł on do 74. miejsca, i jest to najgorzej radzący sobie singiel Abdul na tej liście.

  Forever Your Girl - piosenka tytułowa i czwarty singiel z debiutanckiej płyty amerykańskiej piosenkarki Pauli Abdul. Została napisana i wyprodukowana przez Oliviera Leibera. Po sukcesie poprzedniego singla, "Straight Up", wytwórnia szybko wydała kolejną piosenkę na singlu, aby podtrzymać zainteresowanie opinii publicznej piosenkarką. Był to drugi singiel w jej karierze, który dotarł do szczytu zestawienia Billboard Hot 100, jednakże na innych listach przebojów zdobywał niższe pozycje, niż jego poprzednik.Milli Vanilli – grupa muzyczna założona przez producenta Franka Fariana w Niemczech w 1988, w której występowali Fabrice "Fab" Morvan i Robert "Rob" Pilatus. Mistyfikacja związana z zespołem okazała się jedną z największych w historii muzyki rozrywkowej.

  Jesienią 1989 roku „The Way That You Love Me” została ponownie wydana w Stanach Zjednoczonych. Tym razem piosenka odniosła sukces, zajmując 2 grudnia 1989 roku 3. miejsce na liście przebojów, tuż za piosenką Milli Vanilli „Blame It On The Rain”.

  Teledysk[ | edytuj kod]

  Teledysk do piosenki został wyreżyserowany przez Davida Finchera, który później zrealizował teledyski do "Straight Up" i "Forever Your Girl". Klip przedstawia Abdul śpiewającą piosenkę w studiu i tańczącą z grupą tancerzy podczas sesji zdjęciowej. Wraz z ponownym wydaniem piosenki nakręcono nowy teledysk, który zawierał mniej scen tanecznych, za to bardziej obrazował tekst piosenki.

  Lista utworów oraz remiksów[ | edytuj kod]

  US 12"

  1. The Way That You Love Me – 12" remix
  2. The Way That You Love Me – 7" dub
  3. The Way That You Love Me – Houseafire mix

  US cassette

  1. The Way That You Love Me – 7" wersja radiowa
  2. The Way That You Love Me – 7" dub

  US promo/Euro 5"/3" CD singles

  1. The Way That You Love Me – 7" wersja radiowa
  2. The Way That You Love Me – 12" remix
  3. The Way That You Love Me – 7" dub
  4. The Way That You Love Me – Houseafire mix

  Remiksy[ | edytuj kod]

 • wersja albumowa 5:21
 • 7" Radio edit/remix 4:07/4:00 – Keith Cohen/Steve Beltran;
 • 12" extended remix 6:55 – jak wyżej
 • 7" dub 5:11 – jak wyżej
 • Houseafire mix/edit 6:35/4:42 – jak wyżej
 • UK remix
 • Drums All the Way mix
 • wersja singlowa – 3:32
 • Pozycje na listach przebojów[ | edytuj kod]

  Podsumowanie roczne[ | edytuj kod]

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Paula Abdul Album & Song Chart History (ang.) Billboard. [dostęp 2013-09-21].
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.724 sek.